İskenderun sizden başarı bekliyor

SPOR SERVİSİ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Türk Milli takım seçmelerine davet edilen 5 Temmuz İskenderun Sporlu 5 Taekwondo sporcularını tebrik etti.

Başkan Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi tarafından Sahil tesisleri, Millet Parkı ve Sakarya tesislerinde organize edilen ve haftanın 7 gününde de aralıksız sürdürülen Yaz Spor Kurslarını ziyaret etmeye devam ediyor. Sporcu ailelerinin de izlediği antrenmanı izleme gelen Başkan Fatih Tosyalı’ya sporcular çiçek taktim etti.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, beraberinde Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin ve Destek Hizmetleri Müdürü Ergün Saydam ile birlikte Sakarya Kapalı Spor Salonunda antrenör Mehmet Korhan ile yardımcısı Fikret Korhan tarafından çalıştırılan Taekwondocuların antrenmanını izledi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2-6 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından Milli Takım seçmelerine davet edilen 5 Temmuz İskenderun Spor kulübünün sporcuları Berfin Satılmış, Helin Oral, Sıla Sert, Mehmet Ali Kılınç ile Abdullah Orak ile özel olarak ilgilendi. Seçilmeleri halinde Avrupa şampiyonasına katılacak olan sporculara başarılar dileyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tebrik etmesinin ardından “İskenderunlular sizlerden başarı bekliyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube