İşsizliğe meydan okudular!

BÜLENT KAVUK

Bu yıl 62’nci yılını kutlayan Türkiye’nin köklü sanayi kuruluşlarından Kale Grubu’nun şirketi Kalekim, boya sektörüne kazandırdığı yeni markası Bi’Boya ile oldukça iddialı. Yeniden revize edilen Bi’Boyayı Türkiye’yi gezerek hem temsilciliklerine hem de boyayı tatbik eden ustalara seminerler veren şirket temsilcileri gittikleri her yerde yoğun ilgi görüyorlar.

Boyacı ustalarına seminer veren firma görevlilerinden Kalekim Bi’Boya Adana Satış Yöneticisi Özgür Gürsoy Uzun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda, boya sektöründe yepyeni bir adım attıklarını söyledi.

Konuya ilişkin gazetemiz Yazarı Ali Yolcu’ya kısa bir açıklama yapan Özgür Gürsoy

“Tüm boya ürünlerimizi Bi’Boya markasıyla üretmeye başladık. Bi’Boya ile aynı zamanda yeni dijital uygulamalarımızı da hayata geçirdik. Bi’Boya, sadece bir boya markası olmanın ötesinde, ülkemizde online satış yapan bir boya platformu oldu” dedi.

Yüzden fazla boya ustasının ilgiyle takip ettiği seminerin ardından düzenlenen akşam yemeğine boya ustaları yanı sıra ilimizin önemli firmaları arasında yer alan AMD İnşaat Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Demir’de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube