İzmirli sürücü şaştı kaldı!

ALİ YOLCU

Özyurt Gazetesinin 7 Aralık 2018 günü haber sütunlarından işlediği Dericiler Sitesinin yol sıkıntısı giderek büyüyor. Yolun büyük bir bölümünde meydana gelen çökmelere çözüm üretemeyen yetkili birimler her geçen gün sorunun büyümesine seyirci kalıyor.

Sorunun büyümesi ise yolu kullanan ağır vasıtalar için kâbus oluyor.

Dericiler Sitesinde faaliyet gösteren deri ve plastik üreten fabrikalara yük getiren ağır vasıtalar yolda meydana gelen çökmelere saplanıyor.

Durum değerlendiren Dericiler Sitesi esnafı sorunun her geçen büyüdüğüne dikkat çekerek yetkili birimlere ateş püskürüyor. Hiçbir kurumun yolun içler acısı haliyle ilgilenmediğini ileri süren Fabrika sahipleri yanı sıra orada çalışan işçiler ağır vasıtaların her Allah’ın günü çamurlu yolarda eziyet çektiğini aktardı.

Antakya’ya İzmir’den yüklediği ham maddeyi getiren M.C. isimli bir sürücü ise uğradığı manzara karşısında şaşkınlığa uğradı.

Kendisini 30 yıllık şoför olduğunu aktaran M.C. Bu kadar yere gidip geliyorum Hatay’ın yolları gibi berbat yol hiç görmedim. Hakkâri bile Hatay’dan çok daha ileri de. Sizin yöneticiler ne iş yapıyor Allah aşkına” şeklinde serzenişte bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube