‘Kadınlar Günü’nde tüm koristler kadınlardan oluştu!

GÜLŞAH DÖNMEZ

Antakya Medeniyetler Korosunun 8 Mart dünya kadınlar günü için verdiği konser yoğun katılım ile gerçekleşti. Kadınlar gününe özel tüm koristlerin bayanlardan oluştuğu konseri Şef Berna Torun Özfırat yönetirken Antakya kültür merkezinin tamamını dolduran izleyenler unutulmaz bir konser keyfi yaşadı. Büyük çoğunluğunu bayanların oluşturduğu izleyiciler arasında Şehit yakınları, Gazi dernekleri yöneticileri ve eşleri, Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu ve eşi, Hatay Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ali Sandıkçı ve eşi, kurum müdürleri ve eşleri ile kadın derneklerinin yöneticileri ve üyeleri vardı.

Şef Berna Torun Özfırat yönetiminde birbirinden güzel parçaları seslendiren Antakya Medeniyetler Korosu konser sonrasında uzun bir süre ayakta alkışlandı. Konser sonrası sahneye gelen Hatay Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Unutulmaz bir konser keyfi yaşattıkları için teşekkür ettiği Şef Berna Torun Özfırat’a çiçek takdim ederek konserde görev alan tüm koro üyelerinin 8 Mart dünya kadınlar gününü kutladı.

8 Mart dünya kadınlar günü dolayısıyla koro üyelerinin tamamının bayanlardan oluştuğu muhteşem bir konser programına imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Şefi Berna Torun Özfırat, bu anlamlı programda tüm salonunu dolduran tüm izleyicilere Hatay protokolünün kıymetli üyelerine ve eşlerine teşekkür ederek sergiledikleri performans ile gönülleri fetheden tüm koro üyesi arkadaşlarına ve müzisyen kadrosuna teşekkür etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube