Kalaycıoğlu CHP’den meclis üyeliği için aday oldu

GÜLŞAH DÖNMEZ

Antakya’nın yetiştirdiği usta gazetecilerden ve 2 dönem Antakya Belediye Meclis Üyeliği görevini başarıyla yerine getiren Mithat Kalaycıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Antakya Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olarak dosyasını CHP Antakya İlçe Örgütü Başkanı Gökay Gökdemir’e teslim etti.

Mithat Kalaycıoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Antakya merkez ilçe örgütü ne giderek 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri öncesinde CHP’den Antakya belediye meclis üyesi aday adayı olmak için müracaatını yaptı ve dosyasını CHP Antakya İlçe Örgütü Başkanı Gökay Gökdemir’e teslim etti.

Bir dönem Antakya Belediye Başkanlığı görevini yapan Bekir Karabacak ve Mehmet Yeloğlu döneminde CHP’den Antakya belediye meclis üyesi olarak görev yapan Mithat Kalaycıoğlu, gündem dışı söz alarak Antakya’nın sorunlarını gündeme getirmesi ile adını duyurmuştu.

Gündem dışı söz alarak Antakya’nın sorunlarını dile getiren Mithat Kalaycıoğlu 2 dönem sonra yeniden CHP’den Antakya belediye meclis üyesi aday adaylığı müracaatında bulunarak Antakya’ya hizmet etme yolunda bir kez daha görev almaya hazırlanıyor.

Bu arada Kalaycıoğlu’nun önümüzdeki günlerde meslektaşlarıyla bir araya gelerek basın açıklaması yapacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube