Kamu-Sen Vali Yardımcısı Hersanlıoğlu’na sahip çıktı

BÜLENT KAVUK

Türkiye Kamu-Sen Hatay İl Temsilcisi Hayrettin Şahin, Hatay Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu’nu hedef alan Özgür-Der’i şiddetle kınadığını bildirdi.

Şahin, gazetemize yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Sayın Vali yardımcım Mahmut Hersanlıoğlu ilimizde göreve başladığından bu yana, Hatay’da önemli çalışmalar yapmış, her kesimin güvenini ve sempatisini kazanmış, şahsiyetli, liyakatlı, çalışkan, hoşgörülü, demokrat, herkese eşit mesafede duran kıymetli bir kamu görevlisidir. Evrensel değerlere bağlı, insanlar arasında ırk, renk, dil, din ayrımı yapmayan, hiç kimseyi ötekileştirmeyen çağdaş, ileri görüşlü aydın bir bürokrattır. Hatay’ın her ilçesine hizmet götürebilme adına gece demeden, gündüz demeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Suriyelilerin her türlü sıkıntılarını giderme adına Sayın Vali Yardımcısı Mahmut Hersanlıoğlu görevlendirilmiş bu görevi ensar muhacir mantalitesiyle gerçekleştirmektedir. Böylesine meşakkatli, zor görevi insanüstü çabayla şimdiye kadar sürdürmektedir. Şimdi böyle muhterem bir kamu görevlisi, adı Özgür-Der olan bir dernek tarafından hedef alınmış olduğu söyleniyor. Hiçbir kurum ve kuruluş haksız ve mesnetsiz bir şekilde, dürüst, çalışkan, yurtsever bir kamu görevlisini hedef almamalıdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube