Karaağaç’ın çehresi değişecek!

ÖZKAN BAKKAYLI

Arsuz Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolunun 2.5 Km’lik bölümünde bordür döşeme çalışmaları başladı.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Fen İşleri Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Koray Mazmancı’dan sahil yürüyüş yolu ile ilgili detaylı bilgi aldılar.

Eşsiz deniz manzarasında keyifli spor ve yürüyüş yapma fırsatı verecek olan yürüyüş yolunda çalışmalar devam ederken, bugün itibariyle bordür taşları döşenmeye başladı. Halkın huzur ve güven içinde eğlenceli vakit geçirebileceği bank, aydınlatma, rekreasyon alanları, çocuk parkları gibi birçok çalışmaların yapılacağı belirtildi.

Kaymakam Sarı, çalışmaları yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü İnşaat Yüksek Mühendisi Koray Mazmancı’dan bilgi aldı. Yürüyüş yolunun Karaağaç halkı için önemli bir yaşam alanı olacağını, yürüyüş yolunun İskenderun sahiliyle buluşturulması İçin görüşmeler yapabileceklerini belirten Kaymakam Sarı, yetkililerden bilgi aldıktan sonra, halkın günün her saatinde vakit geçirebileceği, denizle buluşacağı yürüyüş yolu projesinin önemine değinirken, yaklaşık 4 ay içerisinde bitecek olan bu projede başta Başkan Güven ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube