Kardeşler Mahallesi Muhtarlığına ‘Çalışır’ aday

GÜLŞAH DÖNMEZ

31 Mart’ta yapılacak olan Yerel Seçimler öncesinde siyasi partilerde yavaş yavaş İl ve İlçe Belediye Başkan Adayları açıklanırken, demokrasinin mimarlarından olan mahalle muhtarlığı adayları da yavaş yavaş çalışmalarını sürdürüyor.

‘Biz bu yola Allah rızası için çıkıyoruz, halkımıza hizmet etmeye geliyoruz’ diyerek çalışmalarına başlayan Kardeşler Mahallesi Muhtar Adayı Abdi Çalışır 31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde ekibiyle birlikte mahalle halkına hizmet vereceklerini açıkladı.

Kardeşler Mahallesi halkı için ellerinden gelen her türlü imkanı sağlayacaklarını belirten Kardeşler Mahallesi Muhtar Adayı Gazi Abdi Çalışır, “Mahallemizi yeniden canlandırmak için önemli günlerde çeşitli etkinlikler yaparak birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlayacağız. Bizler ekibimizle bu yola çıkarken Allah rızası için çıkıyoruz. Mahalle halkına hizmet etmeyi, kendimize bir görev olarak görüyoruz. Gayret bizden, takdir Allah’tandır. Tüm mahalle halkının desteklerini bekliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube