Karib El Ğarib filmi Samandağ’da ücretsiz gösterime girdi

ÖZKAN BAKKAYLI

Gazetemiz Yazarı Ali Yolcu’nun da konuk oyuncu olarak rol aldığı Karib El Ğarib filmi Samandağ ilçesi Yeni Çarşı Salonunda ücretsiz olarak gösterime girdi.

Başrollerini Tolga Antakya, Sertan Çoban ve Dilek Bostancıoğlu’nun paylaştığı gerçek bir hikâyeden yola çıkılarak hazırlanan Karib El Ğarib filmi büyük ilgi gördü.

Samandağ Belediyesi Yeni Çarşı Salonunda gerçekleşen film gösterimine Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir’de katıldı.

Filmin sonunda filmin başrol oyuncularından Tolga Antakya yaptığı konuşmada katılan bütün vatandaşlara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, katkılarından dolayı Samandağ Belediyesine teşekkür etti.

ANTAKYA TEŞEKKÜR ETTİ

Filmin başrol oyuncusu Tolga Antakya konuşmasına devamla; “Filmimiz Çok zor şartlar altında çekildi. Öncelikle bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum, onların çok büyük emeği var. Ayrıca, bu filme katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum. Katkılarından dolayı Samandağ Belediyesi ve Samandağ Belediye Başkanı Sn. Refik Eryılmaz’a teşekkür ediyorum. Ayrıca, büyük emeği olan değerli abimiz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Tahsin Demir’e teşekkür ediyorum. “ dedi.

Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir yaptığı konuşmada; “Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bütün zorluklara rağmen çok profesyonel bir çalışma yapmışlar. Ben kendi adıma bu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.  Kültürümüzü, dilimizi bu şekilde yansıttıkları için büyük bir keyifle izledim. Bütün ekibe çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube