Karneni getir, kitabını al!

ÖZKAN BAKKAYLI

Bölgemizin Doğalgaz sektöründe faaliyet gösteren saygın firmalarından olan Doğal Mühendislik sömestr tatilinde çocuklar kitap okusun diye planladıkları sosyal sorumluluk projesinin hazırlıklarını tamamladı.

Bugün  başlayacak olan   sömestr tatilinde karnesi ile General Şükrü Kanatlı Mah. Yüzbaşı Asım Caddesi Devlet Su İşleri arka tarafında bulunan Ata apartmanındaki  işyerlerine gelecek her öğrenciye kitap verilecek etkinlikte ,tatil boyunca Çocuklarda teknoloji bağımlılığının az da olsa engellenerek zamanlarını kitap okuma ile değerlendirmeleri hedefleniyor.

Doğal Mühendislik olarak sadece iş hayatlarında başarılı olmayı değil toplum yararına olan sosyal sorumluluk projeleri ile de faaliyet göstermeyi kendilerine ilke edindiklerini ifade eden Doğal Mühendislik yöneticisi Uğur Yolaç, Tatil’de çocukların kitap okumalarına yönelik projelerinde özellikle çocuklarda akıl almaz boyutlara ulaşan çağımızın hastalığı Teknoloji Bağımlılığının bir nebze de olsa önüne geçerek  iki hafta boyunca dinlenme şansına sahip olacak olan  öğrenciler için iyi bir seçenek sunduklarına inandıklarının altını çizerek firma olarak sosyal sorumluluk projelerine devam edeceklerini belirtti.

Kitap almak isteyen öğrencileri 18 Ocak Cuma gününden itibaren işyerlerine beklediklerini belirten Yolaç özellikle ilköğretim öğrencilerinin velileri nezaretinde gelmelerini istediklerini vurgulayarak konu ile ilgili hassasiyetlerini gözler önüne serdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube