Kaymakam Altınözü halkının yeni yılını kutladı

HABER MERKEZİ

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, yayınladığı mesajla ilçe halkının yeni yılını kutladı.

Uygur, yayınladığı mesajda, “2018 yılının ardından yeni yılda, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olması en büyük arzumuzdur. Her yeni yıl, insanların geleceğe umutla bakmasını sağlarken beklentilerini de artırmaktadır. Bizlerde geride bıraktığımız yılda olduğu gibi çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için, onlara daha güzel yarınlar bırakabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Ülkemizin gelişimine paralel olarak hızla gelişen Altınözü ilçemizin her alanda kalkınması ve halkımızın refahı için bireysel ve kurumsal olarak sorumluluklarımızın bilinci içinde, bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları, 2019 yılında da aynı anlayışla sürdürme kararlılığı içindeyiz. Altınözü’müzün başta huzur ve güvenlik olmak üzere her anlamda daha yaşanabilir bir ilçe haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, Belediyemiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile koordinasyon içinde önemli bir yılı geride bıraktık.

2019 yılının İlçemize, Ülkemize ve tüm Dünyaya barış ve huzur getirmesini dileyerek tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube