Kaymakam sorunları birinci ağızdan dinledi

BÜLENT KAVUK

Altınözü Kaymakam Bülent Uygur, “Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, Yolağzı mahallesinde; vatandaşlar ve mahalle muhtarıyla bir araya geldi.

Kaymakam Uygur, mahallelerin sorunlarını ve vatandaşların taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti.

Uygur, konuşmasında, “Türkiye olarak bulunduğumuz jeopolitik konum itibari ile tüm dünyanın gözü ülkemizde Suriye’deki yaşanan gelişmelere baktığımız zaman, ne kadar zorlu bir coğrafyada yaşadığımızı daha iyi görebiliyoruz. Bu noktada üzerimize düşen görev; dil, din, ırk ve mezhep ayrımı gözetmeksizin birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekmektedir. Diğer yandan ülkemize vereceğimiz en güzel hizmet işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Biliyoruz ki bizler bu milletin efendisi değil hizmetkârı olmaya geldik. Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. Göreve başladığımız günden bugüne ilçemizin ve vatandaşlarımızın sorunlarıyla dertlenerek, ne yapabilirizin gayreti içinde olduk” dedi.

Vatandaşlar bu güzel ve anlamlı buluşmada, kendilerine yakın ilgi gösteren Kaymakam Uygur’a teşekkür etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube