Kaymakam Uygur muhtarlarla bir araya geldi

HABER MERKEZİ

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, ‘Muhtarlar ve Halka Buluşma’ programı kapsamında, ilçemiz Toprakhisar mahallemizde; vatandaşlarımız ve mahalle muhtarımızla bir araya geldi.

“Muhtarlar ve Halka Buluşma” programı kapsamında, ilçemiz Toprakhisar mahallemize ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Bülent Uygur, mahalle muhtarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek, mahallelerimizin sorunlarını ve vatandaşlarımızın taleplerini birinci ağızdan dinlemek üzere bu programı düzenlediklerini belirtti.

Kaymakam Bülent Uygur, “Göreve başladığımız günden itibaren ilçemiz mahallerini ziyaret ederek, sorunlarını, ihtiyaçlarını yerinde görmek ve karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunmak üzere muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz.” dedi.

Vatandaşlarımız söz alarak mahallelerinin sıkıntılarını, ihtiyaçlarını ve taleplerini Kaymakam Bülent Uygur’a ilettiler. Vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Kaymakam Bülent Uygur, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube