Keşke her gün seçim olsa dedirten çalışma!

ÖZKAN BAKKAYLI

Basın yayın organlarına bugüne kadar defalarca haber konusu olan Antakya-İskenderun eski yolunda başlatılan asfaltlama çalışması çevre yerleşim birimi sakinleri yanı sıra yolu mecburi yön olarak kullanan ulaşım Kooperatif Minibüs sürücülerini sevindirdi.

Yıllardır atıl durumda olan yolun 31 Mart seçimlerine kısa bir süre kalsa da asfaltlanmasından yine de memnuniyet duyduklarını belirten vatandaşlar “Keşke her gün seçim olsa da belediye yönetimleri şu yolların içler acısı haline neşter atsa. Türkiye’de ne yazık ki zihniyet bu. Seçim varsa hizmet var seçim yoksa hizmet yok. Böyle bir anlayışı elbette kabul etmiyoruz ancak yapacak bir şey de yok” dediler.

YİNE DE TEŞEKKÜR ETTİLER!

Antakya İskenderun karayolunun dünyanın en geri kalmış yollarından dahi daha berbat olduğunu aktaran vatandaşlar şöyle devam ettiler: “Bu yol yeni değil. Yıllardır böyle. Çukurlar, çamur, toz ve dahası. Buradan Hatay Büyükşehir belediye başkanı da geçiyor diğer belediye başkanları ve yöneticileri de. Hatay valisi de geçiyor diğer bürokratlarda. Ancak bugüne kadar tüm şikâyetlerimize rağmen kimse gelip yolun haline çözüm olmadı. Şimdi seçimlere birkaç gün kala yol asfaltlanıyor. Yine de teşekkür ediyoruz” dediler.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube