Kılıçdaroğlu Google’a baksın!

Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Hatay’da baraj yok” sözlerine cevap verdi..

VEYSEL SAVAŞ

Orman ve Su İşleri Eski Bakanı Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Hatay’da baraj yok” sözlerine cevap vererek “Suyu içmese bile yüzünü yıkamıştır, taharetini yapmıştır. Sayın Kılıçdaroğlu Google’a baksın” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlı tarafından düzenlenen basın toplantısı öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Orman ve Su İşleri eski Bakanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun Hatay mitinginde Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yaptırılan 6 barajın yalan olduğunu, ortada baraj olmadığını söylediğini belirterek cevap verdi. Barajın bulunduğu yerin internetten görüntüsünü ve noktasını gazetecilere gösteren Eroğlu, Kılıçdaroğlu’nun bu konuda yanlış bilgilendirildiğini söyledi. Eroğlu, 6 barajın da kendisinin Bakanlığı döneminde inşa edildiğini. Hatay’ın memba kalitesinde suyu bu barajlardan elde edilen sudan karşıladığını ifade etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube