Kimyeci: Kalp krizi geçirmedim!

VEYSEL SAVAŞ

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, son günlerde bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada, iyi niyetli ancak bilgi eksikliğinden kaynaklı kalp krizi geçirdiğine dair bilgilerin yer alması üzerine gazetemize açıklama yaptı.

Kimyeci, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, “Kalp krizi geçirdiğim yönündeki bilgi yanlıştır. Asıl olan şudur ki; rutin doktor muayene kontrollerimde tansiyona bağlı kalp kapakçığımın değiştirilmesi değerli doktorlarımız tarafından uygun görüldüğünden, buna mukabil geçtiğimiz günlerde Ankara’da şahsıma açık kalp ameliyatı yapılmış olup, sağlık durumum çok şükür gayet iyi durumdadır. Şu anda ameliyat sonrası istirahat sürecim devam etmekte olup, çok yakın bir zamanda görevimin başında olacağımı belirtmek isterim.

Değerli hemşehrilerimin ve kamuoyunun bunun dışındaki spekülasyonlara ve dedikodulara itibar etmemelerini rica eder, bu süreçte gerek şahsıma gerekse aile bireylerime geçmiş olsun dileklerini belirten ve dualarını esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube