Kışlasaray’ı layık olduğu yere taşıyacağız!

Aza listesinde 3 kadın aday var…

GÜLŞAH DÖNMEZ

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde listelerini tamamlayarak İl Seçim Kuruluna teslim eden siyasi partiler gibi muhtar adayları da son hazırlıklarını tamamlayarak kamuoyu önüne çıktı.

Bu çerçevede Defne ilçesinin en büyük mahalleleri arasında yer alan Kışlasaray Mahallesi Muhtar Adayı Veteriner Hekim Mehmet Pişiren kendisi ve Azaları ile birlikte mahalle sakinlerine en iyi hizmeti vermeye hazır olduklarını söyledi.

Aza listesinde 3 kadın üyeye yer veren Veteriner Hekim Mehmet Pişiren bu alanda da öncü olduklarını ve Kışlasaray Mahallesine ‘Kadın Eli’ değeceğine işaret etti.

Muhtar Adayı Mehmet Pişiren, “8 Aza üyemiz bulunuyor. Bu isimlerden 3’nü kadınlarımıza ayırdık. Onlarla birlikte çok daha iyi bir yönetim sistemi yaşama geçireceğimizi taahhüt ediyoruz. Kışlasaray mahallesinin tüm eksikliklerini biliyoruz. Bu eksikliklerin giderilmesi için gece gündüz demeden çalışıp Kışlasaray’ı layık olduğu yere taşıyacağız” dedi.

Muhtar Adayı Mehmet Pişiren’e aralarında iki Gazeteci Sonar Güneş ve Hasan Seid Okay’ın da bulunduğu Süreyya Antun, Yonca Çolakoğlu, Murat Cinnioğlu, Levent Değirmenci, Edip Kocamahhul ve Özer Meriç Tapkan eşlik edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube