Küçük melekler, ablalarının izinde

Başkan Savaş, Kadın Basketbol Takımının alt yapı çalışmalarını yakından takip ediyor..

ALİ ATASOY

Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB) kız Basketbol alt yapı takımı sıkı şekilde çalışma yaparak yeni sezona hazırlanıyor.

Basketbol antrenörleri Sedat Asarcıklı, İbrahim Dönmez ve Baran Yaldız gözetiminde yaz, kış -gece gündüz demeden idman yaparak hazırlanan HBB kız basketbol alt yapı takımında yer alan gençler, geleceğin basketbolcuları olmak için çok yoğun mesai harcıyorlar.

Kız Basketbol alt yapı takımında çeşitli yaş kategorilerinde hocalarının gözetiminde günde bazen tek bazen çift top ve kondisyon idmanları yaparak sıkı ve çok ciddi bir şekilde hazırlanıyor.

BAŞKAN SAVAŞ ALT YAPIYA DESTEK VE ÖNEM VERİYOR

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kız Basketbol A takımının birinci ligde her yıl güçlü bir şekilde yeralmasını ve mücadele etmesini sağlayan, Hatay da Hataylılara Bayan Basketbolunu sevdiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr.Lütfü Savaş, HBB kız Basketbol alt yapı takımına da büyük önem veriyor.

Fırsat buldukça kız Basketbol altyapı takımının idmanlarını ziyaret eden, idmanları izleyen Başkan Savaş, geleceğin basketbolcusu olacak gençlere moral verip destek oluyor.

Başkan Lütfü Savaş antreman ziyaretlerinde gençlerle sohbet edip, fotoğraf çektirerek altyapı çalışmalarına ne kadar önem verdiğini gösteriyor.

Her spor branşında altyapının çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Savaş; “Gençler bizim geleceğimiz, onların çok sıkı ve ciddi çalışmasını istiyoruz, altyapı çalışmalarına her zaman önem ve destek veriyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube