Kültür Eğitim Kurumları ‘kadınları’ unutmadı

GÜLŞAH DÖNMEZ

Özel Hatay Kültür Eğitim Kurumları Antakya ve Samandağ Lisesi öğrencileri tarafından ‘Dünya Kadınlar Günü’ dolayısıyla etkinlik yapıldı.

Antakya da ve Samandağ da merkez esnaf ve okullarda bulunan kadınlarımıza üzerinde anma ve kutlama mesajı olan karanfiller dağıtıldı yapılan programa çok sayıda öğrenci Antakya kültür temel lisesi sosyal etkinlik uzmanı Fidan Bayırlıoğlu, Samandağ Kültür Temel lisesi Türkçe öğretmeni Visem Sabırlı katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programında öğrencilerin hazırladığı çeşitli şiirler, kadınları anlatan skeçler ve sunumlar sergilenirken aynı zamanda müzik dinletisi de yapıldı.

Programda konuşma yapan Ali Girişken, bütün kadınların günlerini kutlayarak, kadınlar arasında birlik ve beraberliğin önemini vurguladı ve bu sayede aşılamayacak hiçbir sorunun olmadığını ifade etti.

Düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerinin büyük bir memnuniyetle karşılandığını ifade etti ve bu konuda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Son olarak Kültür temel lisesi ve Antakya ve Samandağ Müdürleri çalışan öğretmen ve personellerine çiçek sunarak günlerini kutladılar.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube