‘Kumlu’nun sorunlarını yakından biliyorum’

GÜLŞAH DÖNMEZ

AK Parti ve MHP’nin ‘Cumhur İttifakı’ adı altında yürüttüğü çatı bünyesinden Hatay’a bağlı Kumlu ilçesinden Belediye Başkanlığı için aday olan öğretmen kökenli Mehmet Deli, Kumlu ilçesinde fırtına gibi esiyor.

Gittiği ve ziyaret ettiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılanan Kumlu Cumhur ittifakı adayı Mehmet Deli, 1 Nisan tarihinden itibaren Kumlu’da MHP’nin iktidarıyla birlikte çok şey değişeceğini ifade etti.

Gazetemiz Muhabirine açıklamalarda bulunan Mehmet Deli, Kumlu ilçesinin sorunlarını yakından bildiğini ve sorunların çözümü için çok sayıda projesi olduğunu hatırlatarak şunları söyledi: “Sadece birkaç ay içinde Kumlu ilçesinin çehresini değiştireceğiz. Eksikliklerini kurduğumuz uzman ekip ile belirledik ve çözümü için bugünden çalışıyoruz. Bizi bu göreve layık gören Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye ve desteğini bizden esirgemeyen Kumlu ilçesi sakinlerini çok teşekkür ediyorum” dedi.

Antakya’da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet gösteren sevilen isim Talat Deli’nin de kardeşi olan Mehmet Deli hatırlanacağı üzere 2014 yılında yerel seçimlerde Kumlu’da MHP’den aday olmuş ve seçimi sadece 70 civarında bir farkla kaybetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube