Kuyu bekçiliği

Hatay Güney Rüzgârı Dergisi Haziran sayısının kapak konusu

HABER MERKEZİ

Hatay Güney Rüzgârı Dergisi Haziran sayısını Hüseyin Evcil’in kaleme aldığı güncel bir konuya ayırdı. Kuyu Bekçiliği başlıklı yazıda, son günlerdeki çelişkiler, soru işaretleri ve beklentiler masaya yatırılıyor.

Her sayısında olduğu gibi içerik zengini dergide bu ay; Gazeteci Mehmet Ali Solak, yanlış hesaplar üzerine görüş belirtiyor. Hatay’a Büyükelçi atamasının yanında yıllardır kamulaştırılması beklenen Hatay Devleti Meclisi’nin toplantılarının yapıldığı Meclis Kültür Merkezi ile ilgili haberlere yer veriliyor. Bir başka konu ise, Teknolojiyi tüketen değil, üreten olmalıyız başlıklı haber ile Almanya Berlin Antik Antakya Derneği’nin Hataylı başarılı üniversite öğrencilerine burs verme törenine yer veriliyor.

A.Kadir Paksoy’un Günlerin Terkisinden başlıklı dikkatle izlenen günlük, güncel haberler ve sporda Hatay’ın elde ettiği başarılar da derginin içeriğini zenginleştiren konu başlıkları. Hatay’da gelişen olaylar ve Nurhan Sağlar’ın pasta ve yemek tarifleri de dergide yer alan yazılar arasında.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube