Levante Mimarlık&Mühendislik hizmete girdi

GÜLŞAH DÖNMEZ

Mimarlık, Mühendislik, Plan, Proje, Taahhüt ve Danışmanlık alanlarında faaliyet gösterecek olan Levante Mimarlık&Mühendislik Ofisi düzenlenen açılış töreni ile hizmete açıldı.

Mimar Emel Moda ve İnşaat Mühendisi Mehmet Çapar’ın işletmeciliğini yapacakları Levante Mimarlık&Mühendislik Ofisinin açılış törenine Hatay Mimarlar Odası Başkanı Mustafa Özçelik, Hatay İnşaatçılar Dermeği Başkanı Cemil Gündüz, Siyasi Partilerin temsilcileri, Bölgemizde faaliyet gösteren Mimarlar, Mühendisler, İşadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Hatay’da başarılı çalışmalar yapacaklarına inandığı Mimar Emel Moda ve İnşaat Mühendisi Mehmet Çapar’ın ofislerini hizmete açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Hatay Mimarlar Odası Başkanı Mustafa Özçelik, hayırlı olsun dilekleri ile Mimar Emel Moda ve İnşaat Mühendisi Mehmet Çapar’a çalışmalarında başarılar diledi.

Hatay İnşaatçılar Dermeği Başkanı Cemil Gündüz yaptığı konuşmasında sektöre iki kıymetli isimin daha eklendiğini ifade ederek ile Mimar Emel Moda ve İnşaat Mühendisi Mehmet Çapar’a yeni ofislerinin hayırlı olması temennisi ile çalışmalarında başarılar diledi.

Açılış kurdalesinin kesilmesinden sonra Mimar Emel Moda ve İnşaat Mühendisi Mehmet Çapar yeni ofislerini tüm konuklara gezdirerek yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Levante Mimarlık&Mühendislik Ofisi açılış programı yapılan ikramlar ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube