Makam için değil hizmet için geleceğiz!

ÖZKAN BAKKKAYLI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, yerel seçim çalışmaları kapsamında Antakya’nın 95 mahallesine ziyaretlerini sürdürüyor.

Gittiği her mahallede gerçekleştirdiği toplantılarda mahalle muhtarları, Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşları ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, her mahallede yapılacak olan hizmetlerle birlikte mahallenin ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm üretmek için çalışmalar gerçekleştiriyor.

Yerel seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler veren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hikmet Hatunoğlu, “Antakya’mızı birlikte yönetmek için her mahallemizi ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Sıkılmadık el, girilmedik ev ve gezilmedik mahalle bırakmayacağız. Antakya’mızın sorunlarını en ivedi bir şekilde kökten çözerek projelerle geliyoruz. Emek ve Aksaray Mahallesi’nin bir kısmında Antakya Belediyesi tarafından yürütülmekte olan Kentsel Dönüşüm Projesi’ni ilk günden itibaren iptal edeceğiz. Halkımızın istemediği ve gönlünün razı olmadığı bir projeyi kesinlikle uygulamaya koymayacağız. Narlıca Mahallemizin İmar Sorununu çözeceğiz. Yine aynı zamanda Narlıca Mahallesi’ne 2 adet semt pazarı yapacağız. Diğer 95 mahallemizde eksik ne varsa tespit edip, onları da gerçekleştireceğiz. Allah’ın izni, milletimizin isteği ile göreve geldiğimizin ikinci gününden çalışmalarımızı başlatacağız. Biz hizmet üreteceğiz. Bizim tek bir amacımız var, o da halkımıza hizmet etmektir. Makam için değil, Antakya’ya hizmet için işbaşına geliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube