Matkap, Hataylı muhtarları kabul etti

HABER MERKEZİ

Kent genelinde yürütülen çalışmaların çözüm odağında olan Hataylı muhtarlar, “Muhtarlar Günü” dolayısıyla Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkan Vekili Selim Matkap’ı makamında ziyaret etti.

Antakya Atatürk Anıtı’nda düzenlenen tören sonrasında gerçekleşen ziyarete HBB Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Kilisli ile birlikte HBB Muhtarlık Dairesi Başkanı Durmuş Yıldırım, Akdeniz Muhtarlar Federasyonu ve Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ve muhtarlar katıldı.

Gerçekleşen ziyarette Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak muhtarları her zaman çözüm ortağı olarak gördüklerini belirten Matkap, “Attığımız adımların ve hayata geçirdiğimiz çalışmaların temelinde her zaman Hatay halkı oldu. Vatandaşlarımızdan ve onların sesi olan muhtarlarımızdan gelen talep ve önerileri daima dikkate aldık. Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hassas ve nitelikli çalışmalarıyla Hatay’ı el birliğiyle geleceğe taşıyacağız. Muhtarlarımıza bu nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyelerinden dolayı teşekkür ederim. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü kutlu olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube