Mengüllüoğlu: BŞB AK Partinin olacak!

ALİ YOLCU

AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcılarından işadamı Turgay Mengüllüoğlu 31 Mart yerel seçimlerinde AK Partinin Belediye Başkanlığını fark atarak kazanacağını söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayları işadamı İbrahim Güler’in hem iş hem de siyaset dünyasında deneyimli bir isim olduğunu hatırlatan Mengüllüoğlu, “AK Parti yerel seçimlere hazırdır. Yönetim kurulunda yanı sıra teşkilatın diğer birimlerinde görev alan arkadaşlarımızla Hatay’ı adım adım dolaşacağız. Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız. Hatay’ın hak ettiği hizmeti görebilmesi için Hatay Büyükşehir’e deneyimli ve çalışkan bir elin değmesi gerekiyor. Halkımız bu gerçeğin farkında.. Ziyaret ettiğimiz her yerde insanlar yol ve su başta olmak üzere hizmet yetersizliğinden söz ediyor ve hizmete susadıklarını söylüyorlar. Halkımızın hizmete olan hasretini inşallah 31 Mart günü AK Parti ve İbrahim Güler ile birlikte gidereceğiz. Herkesten destek bekliyoruz” dedi.

Hatay’ın bir bütün olarak tüm renkleriyle Türkiye’ye örnek bir il olduğunu ayrıca dile getiren AK Parti Hatay İl Başkan Yardımcısı işadamı Turgay Mengüllüoğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi seçimlerini kazanarak Hatay’da var olan birlik, beraberlik ve kardeşlik meşalesini tüm Türkiye’ye taşıyacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube