Mesut Kurt ve ekibi gülmekten kırdı geçirdi

GÜLŞAH DÖNMEZ

Tiyatro Akademi ekibi tarafından sahnelenen Kanal 31.Buçuk (Güldürükçüler) adlı oyun izleyenleri kahkahaya boğdu. Meclis Kültür ve sanat Merkezinde saat 14:00 ve 20:00’de olmak üzere iki seansta izleyici karşısında olan oyunu salonu hınca hınç dolduran izleyiciler uzun süre ayakta alkışladı. Birbirinden usta oyuncuların rol aldığı ve Tv programlarını ti’ye alan Kanal 31.Buçuk oyununda “Yemekteyiz Antakya”,”Belgesel (Kanal Karışması), Haberler(Otogarda Cinayet),”Karakolda Ayna Var” ve “Dizi Film Şey” adlı bölümler izleyenler tarafından kahkahalar ile izlenmesinin yanında oyun tüm izleyicilerden geçer not aldı.

Yönetmenliğini usta tiyatrocu Mesut Kurt’un yaptığı Kanal 31.Buçuk (Güldürükçüler) adlı oyunda Mustafa Ergüleç, Mehmet Ef, Hakkı Bozkurt, İbrahim Ergüleç, Şükrü Bugdaycığil, İlknur Şeker, Şükrücan Kurt, Gizem Gül, Furkan Ergüleç ve Mesut Kurt rol aldılar.  Her bir ayrıntısının en ince biçimde düşünüldüğü oyunun Işık ve Müziklerini Ali Kılınç, Genel Koordinatörlüğünü de Fahrettin Aydın yaptı.

İzleyenler arasında yer alan televizyon dizilerinin sevilen oyuncusu Tevfik İnceoğlu sahneye gelerek tebrik ettiği oyunculara, “Samimiyetimle söylemek isterim ki ben yerel amatör bir tiyatro oyunu izleyeceğimi düşünüyordum. Ama öyle olmadı. Oldukça profesyonel bir ekibi izledim. Tüm arkadaşlarımı yürekten kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Oyuna gösterdikleri ilgiden dolayı tüm izleyicilere teşekkür eden usta tiyatrocu Mesut Kurt, Oyunun hazırlanışı esnasında kendilerine destek olan  Volkan Kırkıcı (Kırkıcı DTM’ye) , (Net Bilgi) Selahattin Kazmacı,  Ahmet Canbolat (Şafak Elektronik) ve  Yusuf Çelik (Fırıncı Bala)’ya teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu.

Oyun sonrası sahneye çıkarak tiyatro ekibini kutlayan izleyiciler günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube