Meydan çarşısında kira sorunu tamam!

ALİ YOLCU

Antakya Meydan Çarşısı Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Hüseyin Deliloğlu, Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci’ye Meydanı Çarşısı esnafına gösterdiği yakınlık ve sıcak ilgi nedeniyle teşekkür etti.

Meydan çarşısı esnafı olarak Antakya Belediyesinin rutin hizmet yanı sıra Dükkân kiralarında sağladığı kolaylıklara dikkat çeken Meydan Çarşısı Başkanı Hüseyin Deliloğlu, “Daha önce Belediye Başkanımız Sayın İsmail Kimyeci ile görüşmüş ve sorunlarımız anlatmıştık. Bize Dükkân kiraları başta olmak üzere diğer eksikliklerimizin giderileceği sözünü vermişti. Sağ olsunlar kısa bir süre içinde bizlere yardımcı oldular. Ben ve Meydan Çarşısı esnafı kendisine ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK!

Meydan Çarşısı Güzelleştirme ve Koruma Derneği Başkanı Hüseyin Deliloğlu birlik beraberlik mesajları da vererek, “Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek sorunlarımıza çözüm bulmak amacıyla esnaflar olarak birbirimize destek olmamız gerekir. Yönetim kurulu üyelerimiz ile sık sık istişare gerçekleştirerek çarşımızın güzelleşmesi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Başkanımız her zaman çarşı esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinliyor. Çarşı esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinleyerek bizlere desteğini esirgemeyen Antakya Belediye Başkanı Mimar İsmail Kimyeci ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a çok teşekkür ederim” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube