MHP Defne İlçe Yönetimi Jandarma’yı ziyaret etti

ÖZKAN BAKKAYLI

Kısa bir süre önce göreve gelen Milliyetçi Hareket Partisi Defne İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu protokol ve kurumlara nezaket ziyaretleri gerçekleştiriyor.

MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Defne İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Yusuf Can Gökgöz’e makamında yapılan ziyarette partililer ilçe yararına olacak her türlü etkinlikte destek vermeye hazır olduklarını ve destek vereceklerini belirterek Yüzbaşı Gökgöz’e başarı dilediler.  Asayiş çalışmalarında başarılarını ortaya koyan Yüzbaşı Gökgöz’e teşekkür eden MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan, “Memleketimiz için verilen hizmetleri takdir ediyoruz. Devletimizin tüm kurumları ile uyumlu çalışmak için parti teşkilatımızla birlikte üstümüze düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Parti teşkilatımızla her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Defne İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gökgöz, Defne Milliyetçi Hareket Parti İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube