Mobilya fuarı yarın başlıyor!

ALİ YOLCU

Hatay Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar 23 Ekim günü başlayıp 28 Ekim günü bitmesi beklenen Mobilya Fuarı öncesinde Gazetemiz Haber Müdürü Ali Yolcu’ya fuar hakkında bilgi verdi.

2016 yılında ilk fuarı yaptıklarını hatırlatarak söze başlayan Mehmet Ali Yapar, bu yıl 3. nü düzenleyecekleri fuara 40 civarında firma katılım göstereceğini söyledi.

Geçtiğimiz yıl bu sayının 50 olduğunun altını çizerek açıklamasını sürdüren Mehmet Ali Yapar, “Biraz ekonomik kriz, biraz fuar alanının üçüncü yılı geride bırakmamıza rağmen halen çadırlı olması biraz da bizim her firmaya tahsis edilen alanı büyütmemiz bu sene firma sayısında düşüş yaşanmasına neden oldu” dedi.

HARİKA BİR HAFTA GEÇİREBİLİRSİNİZ

‘Hatay’da Herkes İçin Bir şeyler Var’ sloganıyla yola çıktıkların aktaran Hatay Marangozlar ve Hızarcılar Odası Başkanı Mehmet Ali Yapar, “Hatay’a gelerek fuarımıza katılım gösteren tüm davetlilerimiz sadece Mobilya fuarımız gezerek alışverişlerini yapma veya Hatay mobilyaları tanıma fırsatım bulmayacak. Aynı zamanda ziyaretçilerimiz muhteşem lezzetleri tatma harika bir doğa ve birbirinden değerli tarihi ve turistik alanları da gezerek görme imkânı bulacaklar” dedi.

7 bin metrekare alanda ve sadece Antakya mobilyasının sergileneceği fuarın 6 gün süreceğine ayrıca işaret eden Mehmet Ali Yapar, fuarın bu süre içinde sabah saat 10’dan itibaren ziyaretçilere açık olacağının da altın çizdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube