Nazik Kuyumculuk Dursunluspor iddialı geliyor!

METİN DİNGİL

Süper Amatör Ligine yükselen Dursunlu Spor Futbol Kulübü yeni yönetimini geçen hafta gerçekleştirilen olağan üstü kongreyle seçti.

Güçlü ve gelecek için iddialı bir yönetimin oluşturulduğu kongrede Hayrettin Nazik Başkan seçildi.

Kongrede görev dağılımı şöyle oldu: “Kulüp Başkanı: Hayrettin Nazik, Başkan Yardımcısı: Yılmaz Uygun, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tatlı, Erkan Aybar, Sezer Helvacı, İsmail Tektaş.”

Dursunlu Spor Futbol Kulübü Başkanı Hayrettin Nazik, bu sezon Süper Amatör’e fair-play kuralları çerçevesinde renk katacak bir takım oluşturacaklarını dile getirerek, centilmen futbolcuları takıma kazandıracaklarını söyledi.

KULÜBE SPONSOR OLAN NAZİK KUYUMCULUĞUN İSMİ DURSUNLUSPOR İLE ANILACAK

Bu arada Dursunluspor’a maddi anlamda büyük destek olan Hayrettin Nazik, kulübe sponsor olarak takımın yeni adına işyerinin ismi Nazik Kuyumculuğu ekledi.

Yönetim kurulunun da onayı ile Süper Amatör Ligi’nde Dursunluspor Nazik Kuyumculuk Dursunluspor ismi ile yer alacak

SÜPER AMATÖRE SÜPER HOCA: AYKAN ÖKSÜZ

Dursunlu Spor Futbol Kulübü Başkanı Hayrettin Nazik, yaptığı açıklamada, ilk iş olarak takımın başına aslen Dursunlulu olan başarılı Teknik Sorumlu Aykan Öksüz’le her konuda anlaşmaya vardıklarını dile getirdi. Başkan Hayrettin Nazik, “Aykan Öksüz’ün Dursunlu Spor Futbol takımımızı layık olduğu yere getireceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu Antrenörlük Bölümünden mezun olan ve UEFA B lisansına sahip Aykan Öksüz, geçmiş yıllarda Hatay Spor, Genç Milli Takım,  Ankaragücü, Türk Telekom, Erzurumspor, Beypazarı, Göztepe ve Alanya Spor’da futbol oynamıştır. Futbolu bıraktıktan sonra Gençlerbirliği altyapısında da hocalık yapmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube