Ne durak, ne çizgi ne de bakım var!

GÜLŞAH DÖNMEZ

Antakya-Reyhanlı çevre yolunda ki trafik çizgilerinin silindiğini aktaran vatandaşlar yol çizgilerinin yeniden çizilmesini istediler.

Yaklaşık 6 kilometrelik yolun orta refüjde yer alan zakkum bitkisiyle ikiye ayrıldığını hatırlatan vatandaşlar ancak iki ayrı yakaya gidiş ve geliş olarak ayrılan kısımlarda yol çizgilerinin bakımsızlıktan görülmediğini söylediler.

Bu konuda Hatay Büyükşehir Belediyesi ilgili ekiplerini uyaran vatandaşlar, “Aslında yolun hangi kurumun hizmet ağında olduğunu bilmiyoruz. Ancak büyük bir kesim Hatay Büyükşehir Belediyesinin hizmet ağında olduğunu söylüyor. Bazıları ise karayolları diyor. Hangi kuruma ait ise bu sorunun ortadan kaldırılmasını istiyoruz” dediler.

Yol da daha emniyetli bir trafik akışı için gerek yol çizgilerinin, gerekse ihtiyacı hissedilen yerlere trafik düzenlemesi yapılmasını isteyen vatandaşlar ayrıca yol boyunca hiçbir noktada otobüs durağı bulunmadığını hatırlattılar.

Yolun Reyhanlı ilçesi tarafından Devlet Hastanesine gidecekler için tek yol olduğunu aktaran vatandaşlar yol üzerinde Otobüs Durağı konularak vatandaşların rahatlatılmasını istediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube