Nihayet yaptılar!

GÜLŞAH DÖNMEZ

Antakya-İskenderun karayolu Dericiler Sitesi yol ayrımının kenarında bulunan ve geçtiğimiz günlerde meydana gelen trafik kazasında bir aracın yuvarlanarak pert olduğu menfeze nihayet el atıldı. Perişan durumunu yıllardır koruyan ve daha önce Gazeteniz Özyurt’a da haber konusu olan menfeze demir korkuluk yaptıran Hatay Büyükşehir Belediyesi ilgili birimleri gecikmeli de olsa yaşama geçirdikleri bu hizmet nedeniyle çevre sakinlerinden teşekkür geldi.

Çevre sakinleri “Söz konusu nokta en azından 5 yıldır sorunluydu. Adi demirden yapılan korkulukları eğri böğrü olmuş ve paslanmıştı. Birçok yerinde problem vardı. Onlarca kere durumu yetkili birimlere anlattık ancak bugüne kadar kimse el atmadı. Geçtiğimiz günlerde aynı noktada trafik kazası oldu ve buraya bir otomobil yuvarlandı. Daha sonra harekete geçildi. Geçte olsa, yıllar sonrada olsa yine de teşekkür ediyoruz” dediler.

Fotoğraflarda korkulukları monte etmeye çalışan belediye taşeronu işçiler ve korkuluklar takıldıktan sonra menfezin son durumu görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube