Ödüller sahiplerini buldu

SPOR SERVİSİ

Samandağ Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından Hz. Hızır Parkı’nda düzenlenen “3×3 Ödüllü Tek Pota Basketbol Turnuvası” sona erdi. Birbirinden çekişmeli karşılaşmaların oynandığı turnuva sonunda dereceye giren takımlara düzenlenen ödül töreni ile ödülleri verildi. Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler olmak üzere 5 farklı kategoride gerçekleşen maçlar sonunda dereceye giren sporculara, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Tahsin Demir, Samandağ Belediyesi Spor İşleri Müdürü Önder Şimşek, Samandağ Belediyesi Meclis Üyesi Ayhan Boğday  ve TBF (Türkiye Basketbol Federasyonu)  İl Temsilcisi Banu Mursal tarafından ödülleri verildi .

Turnuva sonunda büyük erkekler kategorisinde  finale kalan 3 finalist takımdan averajla Çaylaklar Takımı birinci olurken Stop Cafe ikinci, Hocalar takımı ise üçüncü oldu.

Turnuva sonunda kazanan takıma ödüllerini ve kupalarını takdim eden Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, yaptığı konuşmada; “Turnuvada yer alan bütün sporcu arkadaşlarımızı kutluyorum. Birincisini gerçekleştirdiğimiz bu turnuvayı daha geniş katılımlı ve herkesin içinde yer alacağı bir organizasyonla tekrar yapmak ve bu tür etkinlikleri geleneksel hale getirmek istiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube