Öğrenciler Mehmetçik’e ‘moral mektubu’ gönderdi

ÖZKAN BAKKAYLI

Altınözü Avuttepe İlk/Ortaokulu öğrencileri Diyarbakır Lice Abalı Karakol’unda görev yapan Kahraman Mehmetçiklerimize sevgilerini yazıya dökerek mektupla anlattı.

Avuttepe İlk/Ortaokulu Müdürü Levent Üzer, Matematik Öğretmeni Didem Doğankaya ve öğrencileri tarafından gerçekleştirilen “Mehmetçiğe Moral Mektubu Projesi” hakkında fikir alışverişinde bulanmak üzere, Kaymakam Bülent Uygur’u makamında ziyaret etti.

Kaymakam Bülent Uygur, “Öğrencilerimizin minik kalplerinden, kahraman Mehmetçiğimize bir moral köprüsü olmasını amaçlanan proje sayesinde birlik, beraberlik ve vatan sevgisi duygularını öğrencilerimiz arasında pekiştirmeyi hedefliyoruz. Mehmetçiğe Moral Mektubu Projesi kapsamında, Diyarbakır Lice Abalı Karakol’una iletilmek üzere, ilçemiz Avuttepe İlk/Ortaokulu öğrencilerimiz tarafından yazılan mektupları gönderdik. Çocuklarımıza vatan ve millet sevgisini kazandırmak için gerçekleştirdiğimiz bu projede emeği geçen tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve saygıdeğer velilerimize teşekkür ederim. “ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube