Olmadı Gökhan olmadı Samandağ!

METİN DİNGİL

Temmuz ayı başlarında eşi ve çocukları ile birlikte seyir halindeyken yol verme kavası nedeniyle diğer araçtakiler tarafından dövülerek komaya sokulan Gökhan Çobancı, 25 günlük yaşam mücadelesini kaybetti ve tedavi gördüğü hastanede yaşamını kaybetti.

Samandağ halkının büyük tepki gösterdiği olayla ilgili bir taraftan soruşturma sürüyor öte taraftan ise Samandağlılar olaya büyük tepki gösteriyor.

Hatırlanacağı üzere Deniz Sitesi’nde eşi ve çocukları ile seyir halinde iken, ‘Neden yol vermedin?’ tartışmasında özür dilemesine rağmen, eşi ve çocuklarının yanında, 3 ya da 4 kişi tarafından ağır şekilde darp edilen Gökhan Çobancı kaldırıldığı hastanede komadaydı.

Dün yaşamını yitiren Gökhan Çobancı’ya rahmet dileyen Samandağlılar,  “Bu, yapanları lanetleyerek çözülecek bir olay değildir. İnsan hayatını bu kadar ucuz görmek hiç bir düşünce sistemi ile bağdaştırılamaz. Haksızlık kimden, nereden gelirse gelsin karşısındayız. Önlem olarak, kamera sistemlerinin arttırılması gerekiyor. Tanıkların müdahale etmesi, kolluk kuvvetlerine destek olması zorunludur. Aksi halde şiddet artarak devam edecektir. Yapanların yanına asla kar kalmamalıdır” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube