Önceliğimiz şeffaf ve katılımcı bir yönetim!

BÜLENT KAVUK

Demokratik Sol Parti Defne Belediyesi Meclis Üyesi adaylarından Mali Müşavir sevilen isim Adnan Gölge ‘Defne değişir, Türkiye değişir’ sloganıyla çıktıkları hizmet yolunda Defne ilçesinin tüm eksikliklerini en kısa zamanda giderme sözü verdi.

Defne ilçesinde yaşanan eksiklikleri bildiklerini aktaran DSP Defne Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Mali Müşavir Adnan Gölge, DSP ve DSP Defne ekibi olarak eksiklikleri gidermek için görev talep ettiklerini söyledi.

Belediyelerin halka ait olduğunu söyleyen Adnan Gölge, Defne halkının DSP kadrolarına görev vermesi halinde Belediye kapılarının halka açılacağını belirtti.

Şeffaf, katılımcı ve demokratik bir yönetim için Meclis üyesi olarak elinden gelen her çabayı göstereceği sözünü veren Gölge, “Önceliğimiz halka açık şeffaf bir yönetim oluşturmak ve bu yönetimin ilçenin ihtiyaçlarını gözetmesidir. Tam da bu noktadan hareketle; halkçı bir belediye anlayışını Defne ilçemizde tesis etmek üzere, Belediye Başkan adayımız Mehmet Güzelyurt ve arkadaşlarımla beraber, kurulacak Halk Meclisleriyle, mahalle komiteleriyle halkın belediye yönetimine direkt katılım ve söz sahibi olmasını sağlayacak bir anlayışla göreve talibiz” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube