Özel Erez Ege MTSK hizmete başladı!

ÖZKAN BAKKAYLI

Daha önce Samandağ ve Antakya’da birçok Motorlu Taşıt Kursunda görev alarak elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Eser Balıkçı’nın kuruculuğunu üstlendiği Özel Erez Ege MTSK, iş hayatına iddialı başladı.

Defne ilçesinde 7. MTSK olarak kayıtlara geçen Özel Erez Ege Motorlu Taşıtlar Kursu kurucusu Eser Balıkçı deneyimli bay ve bayan direksiyon hocalarıyla Defne ilçesinde fark yaratmak için kolları sıvadıklarını açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Defne İlçesi Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan’ın da katıldığı bir etkinlikle açılan Özel Erez Ege Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu kurucusu Eser Balıkçı, trafik, direksiyon ve ilkyardım eğitiminin ne denli önemli bir alan olduğunun farkında olduklarının olduğunu belirterek şunları söyledi: “Altını özellikle çiziyorum; Kurumumuzdan ehliyet alıp da park yapamayan, aktif araç kullanamayan hiçbir kursiyer olmayacaktır.. İşimizin ne kadar ciddi bir iş olduğunun farkındayız. Bu bilinç ve sorumlulukla hareket edeceğiz. Uzman Bay ve Bayan direksiyon hocalarıyla kaliteli eğitim ve sıcak samimi ve hoşgörülü bir ortamda ehliyet almanın adresi Erez Ege Sürücü Kursudur” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube