ÖZYURT tüm aday adaylarına sayfalarını açıyor

METİN DİNGİL

Hatay’da bugüne kadar ‘ilkeli ve tarafsız’ yayıncılık anlayışı ile okuyucusunun gönlünde taht kuran ÖZYURT, yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi partilerin aday adaylarını yakından tanımak için yeni bir çalışma başlatıyor.

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde aday adaylarını hem tanımak, hem de projelerini kamuoyuna duyurmak için gazetemizin sayfalarını ayrım gözetmeksizin tüm siyasi partilerin adaylarına açacağız.

Yayınlayacağımız haberlerde, okuyucularımıza siyasi partilerin aday adaylarının göreve seçilmesi halinde gerçekleştireceği vaatleri, projeleri ve hizmetleri sırasıyla eşit bir şekilde duyuracağız.

Okuyucuya bu hizmeti gerçekleştirirken, hiçbir şekilde kâr amacı gütmeden ve menfaat gözetmeksizin yerine getireceğimizin bilinmesini isteriz.

Ayrıca, yayınlayacağımız haberleri günlük olarak siyasi partilerin genel başkan ve yöneticilerine ulaştırılmak üzere genel merkezlerine posta ile göndereceğiz.

NELERE DİKKAT EDİYORUZ!

Siyasetteki dedikodulara, polemiklere hiç kulak asmıyoruz. Aday adayları arasındaki rekabetin, çekişmenin dışında kalmaya özen gösteriyoruz. Kendisini gazetemizde görmek isteyen adaylara sayfalarımız açık.

Bu kentte kim, nerede aday olacaksa, vaatlerini ve projelerini sıraladığı takdirde gazetemizde kendine yer bulabilecek.

Seçimler yaklaştıkça bu gazetenin bir şehir gazetesi olarak farkını çok daha iyi göreceksiniz.

ÖZYURT HERKESE EŞİT MESAFEDE

ÖZYURT’un başkan adayı seçilmesi için veya seçimde destek vereceği bir tek adayı yoktur.

Yine düşman gördüğü, hedef aldığı veya alacağı kimse de yoktur. Herkese eşit mesafedeyiz, herkese kapımız açık. Seçimi kimin kazanacağı, kimlerin başkan olacağı bizi bağlamıyor ve ilgilendirmiyor.

ÖZYURT olarak sadece, bu kent halkına en doğru haberleri ulaştırmak için çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube