PARA olmadığı için Transfer yapılamıyor!

METİN DİNGİL

Yeni sezonda Spor Toto 1. Ligde şampiyonluğa oynayacak olan Hatayspor’da transfer maddi imkansızlıklar nedeniyle istenildiği gibi gitmiyor.

Teknik direktör İlhan Palut’un raporu doğrultusunda dış transfer çalışmalarını sürdüren yöneticiler, şu ana kadar Denizlispor’dan Furkan Şeker dışında oyuncu transfer edemedi.

Takıma ısrarla ‘golcü’, ‘10 numara pozisyonundaki oyuncu’, ‘orta saha’ oyuncusu isteyen İlhan Palut’un isteği henüz yerine getirilemedi.

Hatayspor, transfer listesindeki oyuncuları bir bir elinden kaçırırken, yeni arayışlar peşine düşmek zorunda kalıyor.

TRANSFERE PARA BULUNAMIYOR!

Bu arada Kulüp Başkanı Nihat Tazearslan’dan kamuoyunu bilgilendirmesi isteniyor.

Yeni seçilen Başkan Tazearslan’ın transfer konusunda kaynak arayışı için Kulübün Fahri Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile istişare halinde olduğu belirtiliyor.

Transfere para bulunamadığı için transferlerin gerçekleşmediği öğrenilirken, kaynak bulunması konusunda sıkıntı yaşandığı öğrenildi.

LİGE AZ BİR SÜRE KALDI

Bu arada ligin başlamasına az bir süre kalmasına rağmen henüz beklenen transferlerin gerçekleşmemesi taraftarları endişelendiriyor.

Bordo-Beyazlı oyuncular, transfer edilmesi gereken oyuncuların kamp dönemine yetişmesi gerektiğini, bu gidişle lige dahi yetişmeyeceklerini ileri sürdüler.

Kaliteli oyuncuların kulüp bulduğunu ve seçenek şansının azaldığını savunan taraftarlar, yeni sezona takımın yine eksiksiz girmeyeceğini savundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube