Paşa çalışmalarını hızlandırdı!

BÜLENT KAVUK

Hatay’ın en köklü mahalleleri arasında yer alan Armutlu mahallesinin Muhtar Adayı sevilen isim Kemal Paşa yerel seçimlere bir ay kala çalışmalarını hızlı bir tempo ile sürdürüyor.

Kapı kapı gezerek Armutlu Mahallesi sakinlerine 31 Mart sonrası nasıl bir hizmet anlayışı içinde çalışacaklarını anlatan Kemal Paşa, deneyimli ve birikimli Aza kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Kendi sosyal medya hesaplarından da açıklamalar yapan Kemal Paşa, Armutlu mahallesinde yaşayan her bireyin Fahri Aza olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “Çok Kıymetli Armutlu Mahallesi sakinleri, sevgili dostlarım 1 Nisan 2019 Pazartesi sabahı hizmetine talip olduğumuz Mahallemizin Muhtarını ve tamamı mahallemizin en az 30-40 yıldır sakini ve evladı olan Azalarımızı sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum..

Bu hizmeti yaparken mahallemizin her ferdini kendi mahallesinin ‘Fahri Aza’sı olarak yanımızda görmek istiyoruz. Allah bu ‘Güzide Mahalle’ ye hizmet etmeyi nasip etsin. Ekip olarak hepinize sevgi ve sayılarımızı sunuyoruz” dedi.

Kemal Paşa’ya AZA olarak eşlik edecek isimler ise şöyle; Cemile Uygun, Hayriye Çiçek, Bülent Demirel, Semih Çolak, Mert Ada, Ümit Aytaç, Yusuf Harbalioğlu ve Orhan Gece.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube