Projelerimiz çalıntı değildir!

GÜLŞAH DÖNMEZ

Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumhur İttifakı Adayı İbrahim Güler, Mazman Medya’da Mithat Öztürk’le Günışığı Programı’nın konuğu oldu, Hatay’ın gündemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye’miz hedeflerine güçlü bir şekilde ulaşacak’’ sözleriyle başlayan Güler, “Belediyecilik anlamında Hatay her geçen gün kan kaybediyor. 2019’un Türkiye’sinde temel ihtiyaçlar olan içme suyu, yol, trafik, alt yapı, otopark, gibi basit ihtiyaçların dahi karşılayamayan bir kenti konuşuyoruz. Antakya tarihine baktığımız zaman bir zamanlar dünyanın 3. büyük şehri olmuş bir yer bunları haketmiyor.”

Antakya Oteli’nin ve Meclis Kültür Merkezinin olduğu yer ile alakalı bilgiler veren Güler, bu bölge Hatay’ın Anavatana kavuştuğu toplantısının yapıldığı bir yer. Burası tarihi dokusuna uygun bir biçimde projelendirilecek. Projelerimiz Hatay’ımızın ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmış ne Brezilya’dan ne Teksas’tan çalınmış projelerdir. Hatay’ımızı kalkındıracak projelerimizin maliyeti büyükşehrin 1 yıllık bütçesini geçmemektedir.” Dedi.

LÜTFÜ SAVAŞ’IN POSTERLERİNİ YIRTANLARI KINIYORUM

Güler, konuşmasında, ayrıca, rakibi Lütfü Savaş’ın posterlerini yırtanları kınayarak, “Sn. Savaş, benim hasmım değil bu olayı her kim yapmışsa böyle bir olayı ret ediyorum ve şiddetle kınıyorum. Seçim atmosferini hiç kimse farklı platformlara taşımasın. Hatay’ın huzur ve barışını düşünen hiç kimse bunu yapmaz. Demagoji yaparak mağdur rolüne girmeye çalışmayalım bu doğru bir davranış değildir” dedi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube