Sahil bandına dökülen kötü görüntü temizleniyor

BÜLENT KAVUK

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Çaylı Mahallesi 200 nolu sokak ve Abdi İpekçi Caddesinde tamirat ve onarım çalışmalarına başlarken, Yeşilköy Mahallesinde ise Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü işbirliğiyle sahil temizlik çalışmaları sürdürülüyor.

Sahil bandına dökülen inşaat molozları nedeniyle oluşan kötü görüntüye Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ortak bir çalışma yaparak müdahale etti.

Çalışmalar ile ilgili olarak bir açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin; “Belediye olarak asli görevimiz vatandaşlarımızın huzur ve mutluluğunu temin etmek ve konforlu bir şehirde yaşamalarını sağlamaktır. Temiz bir çevre insan sağlığı ve refahı için temel önem taşımaktadır. Ancak vatandaşlarımızın da bu hususta duyarlı olmaları bir o kadar önem taşımaktadır.  Hava ve su kalitesinin korunması ile genel sıhhi temizliğin sağlanmasında vatandaşlarımızın belediye çalışanlarına yardımcı olmalarını önemle arz ediyorum. Sahil bandımızda zaman zaman inşaat molozlarıyla karşılaşıyoruz. Hemşerilerimizden ricamız bu tür atıklarını gelişi güzel atmamaları. Belediyemizin ilgili birimlerine ilettikleri anda biz onlara yardımcı olmak için imkanlarımızı seferber ederiz. Bu konuda hemşerilerimiz müsterih olsunlar.” dedi.

Çaylı Mahallesi 200 nolu sokak ve Abdi İpekçi Caddesi üzerinde tamirat ve onarım çalışmalarının da başladığını hatırlatan Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, çalışmaların kesintisiz olarak İlçe geneline yayılacağını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube