Salep mevsimi başladı

GÜLŞAH DÖNMEZ

Kış mevsimine sayılı günler kala serinleyen havalar ile birlikte Türkiye’nin kış içeceği olarak bir numaralı yerini koruyan salep kazanları kaynamaya başladı.

Salep konusunda uzun yıllardır Antakya Köprübaşında verdiği hizmetle marka olan Mehmet Harmanka’ya sade ve bol malzemeli sunduğu salep çeşitleri ile şehrimizden olduğu kadar şehir dışından gelen vatandaşlarımızın akınına uğruyor. Muhteşen lezzetinin yanında öksürük, bronşit ve bağışıklık sistemi başta olmak üzere birçok faydası olan Salep, Kış soğuğunda koşturmacanız arasında iliklerinize kadar sizi ısıtacak bir lezzet olarak kış mevsiminin vazgeçilmez içeceği olma konumunu koruyor.

Gece geç saatlere kadar Salep kazanlarının kaynadığını ve yıllardır aynı kalitede salep lezzetini müşterilerine sunduklarını ifade eden Mehmet Harmankaya yöresel kıyafetleri ve sempatik kişiliği ile vatandaşların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

SALEP’E ZAM YOK, ESKİ FİYATTAN SATIŞA DEVAM

Salep ustası Mehmet Harmankaya dolar kurundaki artış sonrası birçok ürüne yansıyan zam oranlarına inat eşsiz salep lezzetini geçen yılki fiyatlar ile satmaya devam ettiğinin altını çizerek “Dolara inat salep eski fiyat” sloganı ile yaptığı satışların vatandaşlardan da yoğun ilgi gördüğünü belirtti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube