Samandağ Kültür Temel Lisesinin Konuğu; “Kaymakam Murat Kütük”

HABER MERKEZİ

Geleneksel hale gelen ve mesleklerinde başarılı isimler ile öğrencilerini buluşturan Özel Samandağ Kültür Temel Lisesi’nin Kariyer günlerinin bu haftaki konuğu Samandağ Kaymakamı Murat Kütük oldu. Okulun toplantı salonunda gerçekleşen programa Kültür Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Girişken,   Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, Okul Müdürü Şekibe Harbelioğlu, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Hayat hikayesini anlatarak konuşmasına başlayan Samandağ Kaymakamı Sayın Murat Kütük, daha sonra eğitim sürecini öğrencilerle paylaştı. Kaymakam olmayı düşünen öğrencilere Kaymakamlık mesleği hakkında bilgi veren Kaymakam Murat Kütük önemli tavsiyelerde  bulunduğu konuşmasında hedefleri belirlerken adımların doğru bir şekilde atılması gerektiğini vurguladı. Konuşmasının ardından Kaymakam Murat Kütük öğrencilerden gelen soruları cevaplayarak programı tamamladı.

Samandağ Kaymakamı Murat Kütük’ü Özel Samandağ Kültür Temel Lisesinde konuk etmekten son derece mutluluk duyduklarını ifade eden Kültür Temel Lisesi Kurucu Temsilcisi Linda Girişken, faydalı bilgilendirmelerinden dolayı teşekkür ettiği Kaymakam Murat Kütük’e çiçek ve plaket takdim etti.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube