Samandağ’ı Samandağlılarla birlikte yöneteceğiz!

VEYSEL SAVAŞ

CHP Samandağ Belediye Başkan adayı eski Milletvekili Refik Eryılmaz, 31 Mart seçimleriyle birlikte Samandağ’ın başta turizm olmak üzere diğer tüm alanlarda hak ettiği yere taşınacağını söyledi.

Kendi dallarında başarılı Meclis üyeleri kadrosu ile Samandağ’ı Samandağlılarla birlikte yöneteceğini söyleyen Refik Eryılmaz Samandağ ilçesinin tüm eksikliklerini bir bütün olarak bildiklerini ve bu eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarını tamamladıklarını söyledi.

En fazla 3 yıl içinde Samandağ ilçesinin çehresinin değişeceğine inandığını aktaran Refik Eryılmaz, “Kimseyi suçlamak veya rencide etmek amacıyla söylemiyorum. Ancak Samandağ ilçesi bugüne kadar ihmal edilmiş bir yerleşim birimidir. Ben ve ekip arkadaşlarım STK temsilcileri ile birlikte halkımızın da olacağı periyodik toplantılarda bu sorunların hepsini masaya yatıracak ve çözümünü sağlayacağız” dedi.

HRT de Gazeteci Ali Yolcu’ya konuşan Eryılmaz, “Yapamadığımı hissettiğim anda da ceketimi alır giderim. Kimsenin başına yük olmam” şeklinde sözlerini tamamladı.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube