Sanat ve sanatçılar Antakya’da buluşuyor

ÖZKAN BAKKAYLI

Antakya’da bu yıl 4. düzenlenecek olan Orontes 4. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali tanıtımı İstanbul Astoria AVM sanat merkezinde gerçekleştirildi.

Ansam Kültür Derneği ve Fotofilm Sanat Merkezi tarafından düzenlenen ArtAntAkyA International Contemporary Art, Astoria AVM sanat merkezinde verilen kokteylle tanıtımı gerçekleştirildi. Çağdaş Sanatlar Sergisi tanıtım programına ArtAntAkyA Danışma Kurulu üyeleri, katılımcı galerileri, sanatçılar, sanatsever ve basın mensupları katıldılar.

Her yıl Antakya’da geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl da 4.cüsü gerçekleştirilecek olan Orontes 4. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali Hatay Valiliği, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Antakya Belediyesi ve Hatay’daki Sivil Toplum Örgütleri tarafından desteklenirken Hataylıların da yoğun ilgisine sahne oluyor.

Orontes 4. Uluslararası Çağdaş Sanat Festivali kapsamında düzenlenen, ArtAntAkyA International Contemporary Art (sanat fuarı) formatındaki çağdaş sanatlar sergisi 24 galerili bir kapasiteyle 24-27 Ekim 2019 tarihinde Antakya Anemon Otel’de düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube