Sanayide yıllardır süren rezillik!

ÖZKAN BAKKAYLI

Bir yandan işsizlik ve borçlar öte taraftan ise yolların perişan haliyle mücadele etmek zorunda kalan Antakya Küçük Sanayi esnafı isyan ediyor.

Hatay Büyükşehir Belediyesine büyük tepki gösteren vatandaşlar, “Yollarımız köstebek yuvası gibi. Her taraf toz ve duman içinde. Belediye ilgili ekipleri Küçük Sanayi sitesini diğer alanları gözden çıkardığı gibi burayı da çıkarmış. Böyle hizmet anlayışı olmaz olsun. Bizleri insandan saymıyorlar” dediler.

Hatay Büyükşehir Belediyesinin sadece tabela vergisi alacağı zaman Sanayiye geldiğini hatırlatan vatandaşlar, “Yollarımızın perişan halini belediye ilgilileri görmüyor mu? Sayın Savaş’ın kendisi görmüyor mu? Bıktık usandık. Diğer illerden sanayiye gelen konuklar oluyor. Halimize hem gülüyorlar hem de üzülüyorlar” dediler.

Yıllardır aynı durumda olan sanayi yollarının artık insanca yaşama standartlarında hizmet edilmesini isteyen vatandaşlar, “Bu rezillik diğer hiçbir şehirde yok. En rezil yollar bizde. En rezil içme suyu bizde. En rezil elektrik bizde” dediler.

Fotoğraflarda Antakya küçük sanayi sitesinin farklı noktalarından çekilmiş yol manzaraları görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube