Sanayinin tek kadın ustası!

ALİ YOLCU

Antakya Küçük Sanayi Sitesinin tek kadın motor ustası Nevin Zeytineli, kendisine ait işletmesinde ustaları ve kalfaları bulunduğu halde mümkün mertebe müşterilerine bizzat kendisi hizmet etmeye çalışarak tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Sosyal Bilimler ve Davranış Bilimleri mezunu olan iş insanı Nevin Zeytineli bilindiği üzere Büyük Birlik Partisi İl Başkanlığı görevini de uzun zamandır yürütüyor.

1986 ve 1999 yılları arasında 13 yıl boyunca kesintisiz olarak Antakya Çıraklık Mesleki Eğitim Merkezinde ‘Makine Motor Usta Öğretici’ olarak görev yapan başarılı isim Nevin Zeytineli halen kendisine ait işletmede çalışıyor.

Antakya Küçük Sanayi Sitesinde Oto Motor Sanayinde LPG Dönüşüm sektöründe hizmet veren Zeytineli yaptığı işten büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Sanayi Sitesi esnafı ve işletmenin müşterileri ise Sanayi alanına bir kadın elinin değmesinden duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Kadının girdiği her meslek alanın da erkeğe göre çok daha temiz ve çok daha özel hizmet sunduğunu aktaran vatandaşlar, “Nevin hanımı hem siyaseten hem de iş dünyasından tanıyoruz. Kendisiyle Antakyalılar olarak gurur duyuyoruz” dediler.

Fotoğraflarda Nevin Zeytineli kendine ait işletmesinde bir aracın motorunu kontrol ederken görülüyor.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube