Sarayspor’un minikleri gelecek vaat ediyor!

ÖZKAN BAKKAYLI

Hatay’da kurulduğu günden bu yana alt yapıya büyük önem gösteren Saray Spor, gelecek vaat eden minikleri geleceğe hazırlıyor.

Kulüp Başkanlığını Hikmet Aynacı’nın yaptığı, teknik sorumluluğunu da Levent Öztürk’ün üstlendiği takım, düzenli çalışma programı ile Hatay’daki yetenekli oyuncuları Saray Spor çatısı altında toplayarak, Türk futboluna kazandırmanın gayreti içerisinde.

Saray Spor Kulüp Başkanı Hikmet Aynacı, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, “Hedefimiz önce Hatay futboluna sonrada geleceğini yıldızlarını Türk futboluna kazandırmaktır. Bugün kulüplerimizin en büyük sorunu alt yapılarının olmayışından kaynaklıdır. Biz buna öncülük etmek istiyoruz” diye konuştu.

Teknik sorumlu Levent Öztürk de, takımda çok yetenekli oyuncuların olduğuna dikkati çekerek, “Velilerin bize gönül rahatlığı ile getirdiği çocuklara sadece futbol oynatmayı öğretmiyoruz. Onlara ayrıca, âhlaklı bireyler olmaları ve eğitimin önemine istinaden bilgilerde veriyoruz. Çocukları geleceğe her yönüyle hazırlıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube