Seçim harcamalarımı işçinin cebinden değil Kendi cebimden karşılıyorum!

VEYSEL SAVAŞ

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, Mazman radyolarının canlı yayınına konuk oldu.

Tarihi yerel seçime günler kala gazeteci Mithat Öztürk’ün konuğu olan Büyükşehir Başkan Adayı İbrahim Güler, Işıklar Şehri Hatay için mega projeler hazırladıklarını belirterek çocuklarımızın geleceği için tüm Hataylıların desteklerini beklediklerini belirtti.

Kendilerinin 20 kişilik uzman bir ekiple Hatay’ı Akdeniz’in incisi yapacak mega projeler hazırladıklarını belirten Güler, “CHP’Lİ Lütfü Savaş Proje lansmanı yaptı. Akılda kalan konuşulan tek bir projesi var mı? Soranlara da önce huzuru sağlayalım hizmet sonra gelir diyen Lütfü Savaş’a soruyorum sen Emniyet Müdürü müsün? Senin görevin bu mu? Sen hizmet için oradasın huzur senin işin değil. Sen zaten vazifeni yapsan bu millete layık olduğu hizmetleri gerçekleştir, Hatay huzuru bulur. Bastığı afişler kadar keşke hizmet getirebilseydi.

SEÇİM KAMPANYASININ BÜTÇESİ HATSU İŞÇİLERİNİN MAAŞINDAN

Seçim kampanyamın giderleri tamamen kendi öz kaynaklarımla yapıyorum. Hiç kimseye tek kuruş diyet borcum yok. Ancak Lütfü Savaş seçim kampanyasını HBB bütçesinden yapıyor. Hatta HATSU kaynaklarını da kullanıyor. HATSU işçileri maaşlarını alamazken seçim kampanyalarına aktarılan bütçenin de hesabı sorulacaktır” iddiasında bulundu.

LÜTFÜ SAVAŞ’IN ÇUKURDAN ETKİLENMEYEN ARACI

İbrahim Güler, ”Lütfü Savaş’a ”S4oo Mercedes’e biniyorsunuz niçin bu kadar lüks bir makam aracı kullanıyorsunuz” diye sormuşlar. O da yanıt olarak ”Yollar çok çukurlu bu araba çukurdan etkilenmiyor’ ‘yanıtını vermiş. Yorumu Hatay halkına bırakıyorum’ şeklinde konuşmasına son verdi.

Bunları da okuyabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube